teen forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
teen forum

This is place for teenagers!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Koje chasopise chitate?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
<<Adminka>>
Admin
Admin
<<Adminka>>


Broj poruka : 68
Godina : 31
Location : Rock 'n' roll world
Datum upisa : 18.08.2007

Koje chasopise chitate? Empty
PočaljiNaslov: Koje chasopise chitate?   Koje chasopise chitate? Icon_minitimeSre Avg 22, 2007 3:12 pm

Koje chasopise chitate?Koji su vam omiljeni?Koja vam je omiljena rubrika u omiljenom chasopisu?
Nazad na vrh Ići dole
https://teen4um.forumsr.com
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Koje chasopise chitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje chasopise chitate?   Koje chasopise chitate? Icon_minitimePet Sep 28, 2007 8:41 pm

Huper..On mi je super, a naj rubrika..Pa ne znam, swe su mi super, uopshte ceo chasopis... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Koje chasopise chitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje chasopise chitate?   Koje chasopise chitate? Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 9:30 pm

Takodje....
Huper, mi je bash cool... cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
DEXXXA
Amater
Amater
DEXXXA


Broj poruka : 119
Datum upisa : 05.10.2007

Koje chasopise chitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje chasopise chitate?   Koje chasopise chitate? Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 6:42 pm

Chitam huper, National geographic, i politikin zabavnik, ukoliko ima neki dooobar nauchni chlanak...
Nazad na vrh Ići dole
Cherry : )
Amater
Amater



Broj poruka : 26
Godina : 30
Datum upisa : 24.10.2007

Koje chasopise chitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje chasopise chitate?   Koje chasopise chitate? Icon_minitimeUto Nov 06, 2007 11:20 am

Citam samo "Politikin zabavnik". Najvise volim "Zlocini koji su usli u istoriju" ali te rubtike nema vec nekoliko meseci Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koje chasopise chitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koje chasopise chitate?   Koje chasopise chitate? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koje chasopise chitate?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Shta prvo chitate?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
teen forum :: Teens :: Chasopisi-
Skoči na: