teen forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
teen forum

This is place for teenagers!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Red Hot Chili Peppers

Ići dole 
+2
tin@
The_biggest_RHCP_fan_EVER
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
The_biggest_RHCP_fan_EVER
Amater
Amater
The_biggest_RHCP_fan_EVER


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimePet Avg 24, 2007 10:23 pm

Verujte mi, nije da se hvalim, ali ja znam da ne postoji osoba opsednutija Peppersima od mene. Na svim mogucim forumima i sajtovima o njima mi kazu da nisam normalna, jer pored svakog detaljcica o njihovoj muzici, toliko se zaludjujem da znam svaku sitnicu iz zivota svakog od njih cetvorice, kao npr. kada su vencani Anthonyjevi baba i deda! Znace, ne samo da znam sve o njima, vec sve i o celom njihovom okruzenju! Cak i ogromni fanovi, sto na nasim, to i na stranim forumima, mi kazu da ta opsesija nije normalna i da U ZIVOTU nisu videli nekog toliko opsednut... Jer, mozda zvucim kao klinkica, ali stvarno bih dala zivot zbog njih! Jao, znam daa cete se smejati i znam da to sto sam rekla zvuci glupo, ali stvarno je istina... I priznajem i sama da tolika opsednutost NIJE normalna niti zdrava... Ali, sta cu, ne mogu da prestanem da budem toliko opsednuta i znam da me to nikad nece proci i da cu zauvek biti opsednuta ovoliko.

Nego, da odgovorim ja na temu...

Malo je reci da je to bio najsrecniji dan u mom zivotu... Premalo je to reci! Ne mogu da vam opisem kakav je to bio dan za mene... Brojim dane od trenutka kad sam saznala da ce doci... Pa sam brojala sate, minute... Very Happy
Na koncertu sam bila NAJSRECNIJA OSOBA IKADA!Ne mogu da vam opisem koliko sam se ubila od plakanja....Svi su mi pricali da nisam normalna...Intervjuisali su me jer su svi vikali da me intervjuisu i da u zivotu nisu videli da neko voli TOLIKO Pepperse!!! Bila sam u prvom redu i PRVA, ali PRVA sam dobila narukvicu za fan-pit od te novinarke koja me je intervjuisala. Shvatila je koliko NENORMALNO volim Pepperse!!! Svi su me pred koncert pitali da li sam dobro, SVI, pa cak i oni udaljeni 3, 4 metara od mene!!! Cak me je i obezbedjenje stalno to pitalo jer su videli KOLIKO sam plakala!!! A kad sam ugledala Pepperse....Mislim da sam mogla da umrem ISTOG MOMENTA!!! Vristala sam IZ SVEG GLASA, plakala kao nenormalna.... Very Happy Very Happy Ali ne jecala, vec PLAKALA kao kreten!!! Slala sam im poljupce, mahala, drala se da ih volim, UMIRALA SAM!!! Sve vreme dok su nam se ahvaljivali, ja sam se drala (sad cu da vam napisem prevod Wink ): "Nema na cemu!!! Hvala vama sto ste dosli, mi VAMA trebamo da se zahvaljujemo, a ne vi nama!!! Obozavam vas!!!" Cak mislim da mi je moja ljubav lepa Anthony, mahnula...J :zaljubljen:er se okrenuo BAS ka meni i ja sam mu mahala kao luda...I on me je pogledao i zamahnuo levom rukom kruzno, kao kad igra ali mislim da mi je mahnuo. Mama kaze da jeste, a ljubomorna sestra tvrdi da nije...U svakom slucaju, pogledao je KA MENI!!! Srce moje!!! Bar na trenutak je bio svestan mog postojanja!!! Sva cetvorica su DIIIIIIIIIIIIIIVVVVNIIIIIII!!! Very Happy
A kad su se vratili na bis, sve vreme sam razmisljala: "Gledaj ih, Andjelka, oni stoje pred tobom sad i mozda vise nikad. Mozda ih vise nikada neces videti." To mi se motalo po glavi tokom celog koncerta... I otisli su. Bila sam jako tuzna sto su otisli... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Sto se onih flasa tice, MRZIM TE LJUDE koji su to radili!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ubila sam se od plakanja, ali ovaj put od BESA i TUGE, ne od srece!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sela sam i naslonila se na ogradu i pocela da VRISTIM!!! Jedna zena me je pitala zasto i ja sam joj rekla da bih UBILA te ljude koji gadjaju i sebe nazivaju fanovima i kukala kako ce Peppersi misliti da nemaju fanove ovde i da smo stoka!!! Medjutim tesila sam se u fazonu: "Ma, nisu oni gadjali BAS Pepperse LICNO, vec ekipu koja je sklanjala opremu, a to moze da se protumaci i kao da su i gadjali jer ne zele da dozvole da se oprema skloni, hoce da je ostave, jer hoce da Peppersi jos sviraju, jer ih vole!" Tesila sam se da ce oni to tako protumacti...Neki ljudi jednostavno nikada nece shvatiti da je to bio festival, a ne solisticki koncert Peppersa! Oni su bili u obavezi da odsviraju samo 8 pesama, a oni su mnooogo duze! Cak i na zvanicnom sajtu Peppersa pise da je to "Green fest!" Tako da nema NIKO razloga da krivi Pepperse! Oni su nam pruili fenomenalnu svirku i meni je to bilo najsrecnije vece u zivotu!
Ali, ako su nam se stvarno izvinuli (mada nije bilo potrebe da nam se izvinjavaju za FENOMENALAN NASTUP, mi smo njima trebali da se izvinjavamo za ono gadjanje), mozda ce ponovo doci!

Medjutim, otkad se zavrsio koncert, u opasnoj sam depresiji! Mislim da ih vise nikada necu videti!!! Kukam neprestano, gledam snimke sa koncerta, placem, ubijam se...

26, JULA, na svim sajtovima sam u 00:00 cestitala mesec dana od koncerta... I onda sam 26. jula uvece, tacno u vreme kad je poceo koncert, pustala snimke sa koncerta redom kako su tamo bili i jezila se. Strasan je to osecaj, kad nekog toliko obozavas. Bili su mi taaaaaaako blizu, bila sam u prvom redu, ali nisam mogla da ih dotaknem, da im kazem nesto... I najtuznije je sto verovatno necu da ih vidim vise nikad i nikad nece znati koliko mi znace... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Dobro, hocu, ZAISTA hocu da verujem da cu ih videti. MORAM! Toliko sam se MOLILA Bogu da dodju svaki dan i noc, plakala kao kreten... I upalilo je! Kazu da kad stvarno nesto jaaako zelis, to ti se i desi. Za koncert se ispunilo. Nadam se da ce Bog ponovo uslisiti moje molitve.

Btw, ljudi, stvarno se izvinjavam ako sam vas smorila. Znam da sad delujem kao kreten, ali pokusajte da me razumete!
Nazad na vrh Ići dole
The_biggest_RHCP_fan_EVER
Amater
Amater
The_biggest_RHCP_fan_EVER


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimePet Avg 24, 2007 10:55 pm

Iako NE POSTOJI slika Peppersa koju nemam, kao ni ljudi vezahih za njih, posto me zeza komp, necu moci da postavljam slike.

Ali, iskopiracu jedan svoj stariji post sa drugo foruma. Evo starijih slika Wink :
Otkopcali su sliceve Very Happy :
Red Hot Chili Peppers High_s10

Red Hot Chili Peppers Var80p10

Red Hot Chili Peppers B2648610

Red Hot Chili Peppers Chilib10

Red Hot Chili Peppers Er102110

Red Hot Chili Peppers Er102210

Red Hot Chili Peppers Er102410

Red Hot Chili Peppers Er102510

Red Hot Chili Peppers Rhcpre10

Vidite ih kako se preslatko krevelje... Oni su SKROZ ludi u najpozitivnijem mogucem smislu... Niko nije ludji od njih... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 4:52 pm

oHhHHHHHhhhh, josh nisam procitala swe owo, ali h takooooooooooooooooooooooooooooooo obozawam da je to newerowatno...Najbolji su...Perfect.,...Ne mogu nishta josh da kazem.. I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
The_biggest_RHCP_fan_EVER
Amater
Amater
The_biggest_RHCP_fan_EVER


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimePon Avg 27, 2007 12:43 am

Pre dva meseca, u ovo vreme, vracala sam se sa NAJBOLJEG KONCERTA IKADA... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimePet Sep 28, 2007 8:54 pm

Bhate...Ne mogu da werujem...Proshlo tri meseca...Ne mogu da werujem da sam widela ANTHONYJA KIEDISA!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Stwarno ih woooleeeemmm I love you I love you I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
The_biggest_RHCP_fan_EVER
Amater
Amater
The_biggest_RHCP_fan_EVER


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeSub Sep 29, 2007 11:25 pm

tin@ ::
Bhate...Ne mogu da werujem...Proshlo tri meseca...Ne mogu da werujem da sam widela ANTHONYJA KIEDISA!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Stwarno ih woooleeeemmm I love you I love you I love you I love you

Ni ja ne mogu da verujem da sam ih videla uzivo!!! Jbt, sve mislim da sam sanjala... Shocked Nisam dolazila na ovaj sajt, jer sam zaboravila ime sajta... A inace, na ostalim sajtovima sam sebi cestitala tromesecnicu koncerta 26. septembra, u 00:00...

Aaaaaaaaaaaaaaa... HOCU OPET NA KONCERT!!! Crying or Very sad JBT, KAKO OBOZAVAM Pepperse!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 2:01 am

Tachno na moj rodj..Rodjena sam negde oko 21.15 Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 2:55 pm

Hebo mamu...
I ja ih jako volim....
Ali nisam ishla na cert... Sad Sad Sad

Nisam imala sa kim...
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 5:22 pm

Pa sestra ti je ishla... Very Happy
mada najwerowatnije da ona nije htela da te wodi ili roditelji nisu dali.. Sad

Znam kako je, meni kad sam bila maaala nisu dali da idem na koncert Zabranjenog pushenja Sad
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimePon Okt 01, 2007 10:25 pm

Vishe ona nije htela da me vodi...Ipak rzumem je ishla je sa drushtvom...
Sad
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimePon Okt 01, 2007 10:32 pm

:-(...Dobro, waljda ce biti josh prilika... Smile
Nazad na vrh Ići dole
The_biggest_RHCP_fan_EVER
Amater
Amater
The_biggest_RHCP_fan_EVER


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeČet Okt 04, 2007 12:53 am

Aaaaaaaaaaa... Kumo, kad ti je bio rodjendan? 26. septembra? Ijaaaaaaoj, pa sto mi nisi rekla? SVE NAJBOLJE, KUMO MOJA!!! Puno zdravlja, srecem ljubavi... I da izmislimo vremeplov, da upoznas sve Pepperse i da se smuvas sa Hillelom... Wink SVE NAJBOLJE OD SRCA! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeČet Okt 04, 2007 11:13 am

Hwala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeČet Okt 04, 2007 5:43 pm

Srecan rodjus tinche.... Wink I love you jocolor santa rendeer farao cheers

Sve najbolje u zivotu, zelim ti da ti se ostvare sve zelje i zeljice koje ti ikada budu pale na pamet i koje si vec odavno sletele i obuzele tvoj mozak!!!
Happy Birthday!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cool Wink Wink Wink Wink
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeČet Okt 04, 2007 7:52 pm

hwalla Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeČet Okt 04, 2007 7:54 pm

I ja se nadam, mada ne mozda swe, jer neke su mi creapy Very Happy (ako se tako pise)
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeČet Okt 04, 2007 10:47 pm

Wink Wink Wink Cool Cool Cool Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
The_biggest_RHCP_fan_EVER
Amater
Amater
The_biggest_RHCP_fan_EVER


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeUto Okt 16, 2007 1:16 am

Posto je kod nas vec 16. 10... Srecan rodjendan, Flea!!! Very Happy Zelim ti svu srecu u Univerzumu, puno zdravlja, ljubavi, uspeha, srece, para... Very Happy Neka ti se sve zelje ispune... Sve najbolje od srca, buvice nasa mala!!! Very Happy
Red Hot Chili Peppers :occasion4:

Nisam moga ranije da cestitam jer sam cestitala na svim mogucim sajtovima... Wink
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeUto Okt 16, 2007 11:10 am

ahahha..ssrecan mu rodjendan.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeUto Okt 16, 2007 3:38 pm

Slazem se...Bash slatka chestitka.... cheers
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeUto Okt 16, 2007 9:16 pm

Axa...A ima josh par werzija iste..Al me mrzi da stawljam...Chekaj, Toshe Proeski je umro na dan kada se Flea rodio? ili dan kasnije...
Nazad na vrh Ići dole
The_biggest_RHCP_fan_EVER
Amater
Amater
The_biggest_RHCP_fan_EVER


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeUto Okt 16, 2007 10:12 pm

Tose je poginuo na Fleajev rodjendan... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeSre Okt 17, 2007 2:39 pm

Axa...Shit... Sad
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimePet Okt 19, 2007 12:09 am

Sad Crying or Very sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
The_biggest_RHCP_fan_EVER
Amater
Amater
The_biggest_RHCP_fan_EVER


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.08.2007

Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitimeČet Okt 25, 2007 1:10 am

Srecan rodjendan, Chade!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Zelim ti svu srecu ovog sveta... Puno ljubavi, zdravlja, uspeha, novca... Neka ti se sve zelje ispune... I tebi zelim da ti se jedan od najboljih drugova, Anthony Kiedis, ozeni sa mnom... Laughing Sve najbolje!!! Very Happy Red Hot Chili Peppers Happybirthday1 Nisam mogla ranije da cestitam, jer sam cestitala na svim mogucim sajtovima... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Red Hot Chili Peppers Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Red Hot Chili Peppers
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
teen forum :: VIP :: Muzika-
Skoči na: