teen forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
teen forum

This is place for teenagers!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 The best friends

Ići dole 
+5
Darky
*R*u*B*i*
The_biggest_RHCP_fan_EVER
tin@
<>
9 posters
AutorPoruka
<<Adminka>>
Admin
Admin
<<Adminka>>


Broj poruka : 68
Godina : 31
Location : Rock 'n' roll world
Datum upisa : 18.08.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: The best friends   The best friends Icon_minitimePon Avg 20, 2007 10:53 pm

Sigurna sam da vecina vas ima najboljeg druga/najbolju drugaricu.
Pishite koliko se druzite,kad i kako ste se upoznale,zashto vam je bas on/a naj drug/arica...A moze i fotka,ako imate!
Nazad na vrh Ići dole
https://teen4um.forumsr.com
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimeUto Avg 21, 2007 2:36 pm

Pa u shkoli, super smo....
Nazad na vrh Ići dole
The_biggest_RHCP_fan_EVER
Amater
Amater
The_biggest_RHCP_fan_EVER


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.08.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimePet Avg 24, 2007 10:33 pm

U, kad bih pravila listu, ta lista bi bila preeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeduga... Wink
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 4:50 pm

Kumo i ti sui na mojoj listi Very Happy cheers
Nazad na vrh Ići dole
The_biggest_RHCP_fan_EVER
Amater
Amater
The_biggest_RHCP_fan_EVER


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.08.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimePon Avg 27, 2007 12:46 am

tin@ ::
Kumo i ti sui na mojoj listi Very Happy cheers

I ti na mojoj, kumo!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*R*u*B*i*

*R*u*B*i*


Broj poruka : 8
Datum upisa : 03.09.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimePon Sep 03, 2007 10:35 pm

Upoznali smo se u skoli i od tad se neprestano druzimo ali i swadjamo jer smo totalne suprotnosti.Npr.ona slusa turbo folk a ja rock confused i jos dosta toga..
Ewo slike
Wjerne navijacice barselone Very Happy
The best friends B_a_r_10
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 4:54 pm

Fancy!

Koja si od ove dve??
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 5:17 pm

Imate simpa charapice i papuchice! tongue Wink
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 8:27 pm

Na zaba wi mozesh da widish ko je Rubi...Owa lewo... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 9:03 pm

Ova sa crvenim kachketom i u suknjici??
Ja mislila ova sa belim kachketom u pantolanama....
Nazad na vrh Ići dole
DEXXXA
Amater
Amater
DEXXXA


Broj poruka : 119
Datum upisa : 05.10.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 6:37 pm

Moju naj drugaricu sam upoznala u gimnaziji pre tachno godinu dana!!! Obozavamo se! Ona je divna osoba.... Otprilike slushamo slichnu vrstu muzike, ali smo u sushtinim potpuno razlichite.
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 6:59 pm

Pa chestitam wam.. Very Happy
Moja nejbolja drugarica je trenutno ljuta na mene i obozawa me....CHudne smo nas dwe... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimePon Okt 22, 2007 11:31 pm

Verujem, ja se sa best friend potabam milion puta dnevno....Ne znam da li sam napisala, najbolja drugarica mim je bliznakinnja, sve ostale su deformisani retardi...Blah....I to su male i jadne rechi.... Razz
Bash sada da ne ispadnem kreten....Nja, nja.... tongue
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimePet Okt 26, 2007 3:58 pm

A owa moja je ljuta to shto se stalno cimam sa njenom simpatiom, a on mi naj drug..Chak mi se i ne swidja... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DEXXXA
Amater
Amater
DEXXXA


Broj poruka : 119
Datum upisa : 05.10.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimePet Okt 26, 2007 8:24 pm

Da, to moze da bude zajebano, ljubomora je strashna stvar...
Nazad na vrh Ići dole
djina
Amater
Amater
djina


Broj poruka : 65
Datum upisa : 21.10.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 2:08 pm

Owa moja je OPET ljuta,inache,swaki dan ona odjednom pochne da mi okretje ledja,da se druzhi sa nekima tamo,i ljuta je,ne obratja mi se...I onda odjednom swe normalno...I juche opet ona tako i kad sam doshla kutji ja joj poshaljem poruku da widim da je ljuta i da me nerwira to!Ako hotje,nek se ljuti,ali neka mi to i kazhe!I sad wishe werowatno nemam najbolju drugaricu!
Nazad na vrh Ići dole
DEXXXA
Amater
Amater
DEXXXA


Broj poruka : 119
Datum upisa : 05.10.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 11:20 pm

Pa ako tako gledamo, ona ti i neije bila prava drugarica ako te je tako ostavljala, i okretala ti lledja, to nije pravo drugarstvo...
Nazad na vrh Ići dole
djina
Amater
Amater
djina


Broj poruka : 65
Datum upisa : 21.10.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 12:11 am

Ma poslala mi sms:Shta se radi?Shta ima nowo?Ima li shta da se uchi?NISAM BILA LJUTA,NEGO NISAM IMALA KREDE!I u shkoli swe ok...Zbog nje sam prestala da se druzhim sa nekim dewojkama iz odeljenja,i sad sam ponowo pochela,i wishe netju pasti pod njeno wlasnishtwo! No
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 12:16 am

Ta drugarica ti i nie bash neka..Menwe su ranije stalllno ispaljiwale i sad se wishe ni ne druzim sa njima....Uopshte.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
djina
Amater
Amater
djina


Broj poruka : 65
Datum upisa : 21.10.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 12:24 am

Mah,ona mi dodje kao neki wirus,kao moja druga polowina,ali kad se poswadjamo,osetim olakshanje,mogu da se druzhim sa kim hotju,bez toga da se ona ljuti...I bash sam se na nekom rodjishu sooper sprijateljila sa nekom dewojkom koju ona NE PODNOSI,zbog swoje simpe...To mu je naj ortakinja...I sad kad joj to kazhem,ona opet kao:Fuuuuj,to je takwa kretenka! A ja:Nije,bash je dobra,i znash kako je zanimljiwa!!!! I ona onda spusti kapu!
Nazad na vrh Ići dole
Cherry : )
Amater
Amater



Broj poruka : 26
Godina : 30
Datum upisa : 24.10.2007

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimePon Nov 12, 2007 3:53 pm

Imam najbolju drugaricu. Idemo vec sedam godina u isti razred ali mi je najbolja drugarica tek od cetvrtog razreda(otprilike) kada se odselila moja predhodna najbolja drugarica.
Ima jos jedna drugarica koja mi je jedno vreme bila najbolja ali smo se u poslednje vreme udaljile.
Nas ttri zajedno izlazimo, zezamo se i lepo mi je sa njima Smile
Nazad na vrh Ići dole
M@len@

M@len@


Broj poruka : 16
Godina : 30
Location : My dimension
Datum upisa : 07.01.2008

The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitimePon Jan 07, 2008 7:50 pm

Imam najjj drugaricu, zajedno idemo u odeljenje. Postale smo najj drugarice na letnjem raspustu izmedju sedmog i osmog razreda. Dosta smo razlichite, i to se dosta widi. Na primer ona slusha narodnjake, a ja Rock i strance. Ali, jedino imamo isti ukus za momke. Jednom smo se obe zaljubile u istog dechka, ali narawno, nismo se swadjale, wec smo i dalje ostale naj drugarice, a za njega se ispostawilo da je zeshci kreten... Obozawamo se! Pored nje, narawno daimam josh extra prijatelja, i swi zajedno izlazimo... sunny
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





The best friends Empty
PočaljiNaslov: Re: The best friends   The best friends Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
The best friends
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
teen forum :: Teens :: Friends-
Skoči na: