teen forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
teen forum

This is place for teenagers!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!

Ići dole 
+4
DEXXXA
The_biggest_RHCP_fan_EVER
tin@
Darky
8 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 12:35 am

Evo ovde mozete pisati kada imate izlive ljubavi prema nekome,a nikome ne mozete to reci i iskazati....
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 2:12 am

Ne znam, oni mene gotiwe, pa swe je jednostawno tako.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 5:10 pm

Ja sam sinoc izashla sa drushtvom i sa simpatijom i bilo mi je sunny queen santa cherry albino alien cat pig fantastichno!!

Izlazimo i vecheras!! bom cheers
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimeNed Sep 30, 2007 5:40 pm

Ja sam izashla juche..Bilo mi je ohhhhhhhh neopisiwo prelepo.. Very Happy Very Happy I love you Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 9:09 pm

Verujem...Jbt. kako mi se svidja taj dechko...
A on bi ti se sigurno svideo, kladim se...
U jednog trenutno osmaka sam bila zaljubljena chak 3 godine!!!
I sad mi se svidja ali manje!
Imao je kosu do pola ledja (crnu) i uvek vezanu u rep...
I proshle shkolske godine ju je odsekao sad mu je kosa kratka...
Tina, ti ne mozesh da verujesh koliko sam ja plakla zbog njega od kada sam se zaljubila u njega pa do sada....Makar milion puta tokom ove 3 godine...
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 9:11 pm

I sad mi se plache, ali ne mogu vishe...
I da li verujesh da se mi josh nismo upozali, ali mislim da ce se to desiti tokom ove shkolske godine!Yea!!
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 9:53 pm

Znaaam, ja sam bila zaljubljena u jednog lika koji je sad 1 razred Nikole Tesle, i na kraju njegowog osmog smo postali ok na "cao", a onda je otishao, a ja nemam hrabrosti da odem do njega iako to uzasno hocu... Sad
I on je imao duugu kowrdzawu kosu.. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimeSre Okt 03, 2007 3:21 pm

E i ovaj moj je imao kovrdzavu kosu! Sad

Pa jel zivite negde blizu?Ako da onda kad ga vish pozdravite se i reci mu da cesh doci jednom do njegove shkole....

Drzim ti palcheve! Wink
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimeSre Okt 03, 2007 8:36 pm

Hwala
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimeSre Okt 03, 2007 11:28 pm

nema na chemu....I drugi put... Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
The_biggest_RHCP_fan_EVER
Amater
Amater
The_biggest_RHCP_fan_EVER


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimeČet Okt 04, 2007 1:14 am

Moja osecanja prema Anthonyju su neopisiva... Toliko obozavanje ne moze da se opise... ISTOG MOMENTA bih umrla zbog njega... Udala bih se za njega odmah... PREMALO je reci da ga obozavam... Po meni, on je vise nego savrsen u svakom smislu.... Mnogo mi je tesko... Znam da ga vise nikada verovatno necu ni videti uzivo, a kamoli upoznati, A KAMOLI biti sa njim... Ali sam zahvalna Bogu sto sam ga bar videla i uzivo i uzivala u njegovom savrsenstvu iz prvog reda... I mahnuo mi je... Ali, mnogo sam propatila zbog ljubavi prema Peppersima i prema njemu... Ne mogu vise pred mojima da se pretvaram da je sve u redu, iako znaju KOLIKO patim i kukam zbog Peppersa, ne znaju da sam zaljubljena u Anthonyja... Koliko sam samo suza isplakala zbog OGROMNE ljubavi prema njemu...
SVE kod njea mi je vise nego savrseno-
Sve sto kaze, sve sto uradi, nacin na koji se smeje, na koji prica... Kako super peva, kako fenomenalno skace, odlicno pise tekstove... NEVEROVATNO je duhovit, potpuno otkacen u najpozitivnijem mogucem smislu... NIMALO nije uobrazen... Prelep je, sve na njemu je NAJLEPSE na svetu, najlepsa je osoba u Univerzumu, ikada... PREPAMETAN je, prezgodan je... SVE, ali SVE na njemu i u vezi njega je vise nego savrseno...

Ne mogu vise da izdrzim... Ubicu se, nije normalno koliko ga OBOZAVAM... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimePet Okt 05, 2007 5:19 pm

Zvuchish kao emo...
Zezam se....
I ja sam zaljubljena, danas je simpatija koja mi s svidja oko 3 god. nosi South Park majicu!!! I love you I love you
Crna je a na sredini stoje poredjani South Parkovci!!I da, dugachka je...
Obozavam ga!! I love you
Nazad na vrh Ići dole
The_biggest_RHCP_fan_EVER
Amater
Amater
The_biggest_RHCP_fan_EVER


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimePet Okt 05, 2007 5:51 pm

Znam da zvucim kao kreten... Ali sta da radim, ne mogu protiv svojih osecanja... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimePet Okt 05, 2007 5:56 pm

Verujem ti.... Sad
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimePet Okt 05, 2007 8:53 pm

Oh, pa i ja sam tuzna, weoma tuizna, bash zbofg toga shto se xdesilo danas i ima weze sa mojom simpatiom... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimePet Okt 05, 2007 8:54 pm

Hilel??
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimePet Okt 05, 2007 9:07 pm

Neko drugi.. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimePet Okt 05, 2007 9:56 pm

Ajde mi objasni na Spamovanju!!Bash me sada zanima!!
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimePet Okt 05, 2007 10:03 pm

Pa rekla sam ti u owoj drugoj temi....kada je polomio ruku... Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimePet Okt 05, 2007 10:06 pm

Uzas!
Nazad na vrh Ići dole
DEXXXA
Amater
Amater
DEXXXA


Broj poruka : 119
Datum upisa : 05.10.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 4:01 pm

Eee.. Nema ti pojma kakvi kretni momci mogu biti! I nemojte nikada da dozvolite sebi da vas povrede!!! Svi su oni skotovi! Btw, trenutno imam dechka, ali se pomalo ponasham kao kreten prema njemu...
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 4:05 pm

ali nisam ja kriwa owde.. Sad mada je swe uredu..
Nazad na vrh Ići dole
DEXXXA
Amater
Amater
DEXXXA


Broj poruka : 119
Datum upisa : 05.10.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimeNed Okt 07, 2007 4:08 pm

Verujem da nisi ti kriva, samo eto, chisto da vas upozorim... Bice ruznih perioda, nije ljubav uvek samo lepo osecanje...
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimePon Okt 08, 2007 12:30 am

Jaoj verujem u tu surovu istinu....
Nazad na vrh Ići dole
The_biggest_RHCP_fan_EVER
Amater
Amater
The_biggest_RHCP_fan_EVER


Broj poruka : 62
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitimePon Okt 08, 2007 12:37 am

Cudno mi je mnogo... Ona ima sve ono o cemu ja mastam... Sad je on sa njom i sa njihovim detetom... Srecni su... Ona ga grli, ljubi... Crying or Very sad Ja to necu moci nikad... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
teen forum :: Teens :: Love-
Skoči na: