teen forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
teen forum

This is place for teenagers!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!

Ići dole 
+4
DEXXXA
The_biggest_RHCP_fan_EVER
tin@
Darky
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 4:28 pm

Citat :
DEXXXA Sun Oct 07, 2007 2:01 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Eee.. Nema ti pojma kakvi kretni momci mogu biti! I nemojte nikada da dozvolite sebi da vas povrede!!! Svi su oni skotovi! Btw, trenutno imam dechka, ali se pomalo ponasham kao kreten prema njemu...

Istina...
Ajoj, sad cu sebi da razbijem glawu..Zezala se ja sa nekim drushtwom i dodje Dim:::::: i mene owo drushtwo gurne na njega..Ladno...I dobro, tu se zezali i sad ja se pozdrawljam sa owim shto ga je D;; gurnuo, i dobro, pita me neshto, a D;; iza mene, prewrce ochima i dodje taj P;(taj lik sa kojim sam prichala) i ladno ga shutne u nogu... Sad
D;; srkoro ceo dan nije mogao da hoda notmalno(hramljao je Sad Sad Sad Sad )
Wishe ne pricham ni sa kim... Smile Osim D;; Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
DEXXXA
Amater
Amater
DEXXXA


Broj poruka : 119
Datum upisa : 05.10.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 6:29 pm

Ubi ti mene ako sam ja neshto razumela... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 8:12 pm

Slazem se..... Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 08, 2007 10:23 pm

ma ne morate..pouka je da stwarno mogu da budu ogromni kreteni.. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 12:11 am

E odluchila sam da cu stvarno da se potrudim da mi ova veza uspe... necu da ispadnem kreten, a i chini mi se da mu stvarno puno znachim...
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 5:38 pm

cheers cheers cheers Brawo! cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 6:09 pm

Fuck! Onaj post sam ja napisala ali izgleda da sam bila ulogovana kao Anny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 7:40 pm

Ma swe jedno.. cheers lol!
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 7:54 pm

Sad mi je rekla drugarica da je Aca (onaj s kim sam bila napolju) bio sa najvecom ku**om u shkoli......Ali on ne ide u nashu shkolu!Hvala bou pa su raskinuli odavno..... cheers
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 8:38 pm

A ko je napisao post iznad? Razz

Kako sam mrtwa, sad mi stwarno nish nije jasno..Izgleda da se najbolji drug moje najwece simpe lozi na mene... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 11:32 pm

A jel se ti svidjash tvojoj simpi??Ako ne, onda je to najvece njesra ikada moguce, dexi je bilo tako i chek je ona bila slatka tom njenom shto joj se svidjao ali on nije hteo da se njih dvoje smuvaju zato shto se njegov najbolji drug lozio na dexu......
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 11, 2007 10:56 am

Nishta ne razumem...
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 11, 2007 10:38 pm

Nem veze....Visha matematika..... lol! lol! lol!
Zezam se.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
djina
Amater
Amater
djina


Broj poruka : 65
Datum upisa : 21.10.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 1:28 am

Ja bih tako rado...Da se ubijem...Kako je to diwno-ne postojati...Ne gubiti drugarice zbog gluposti...Ne mrzeti swe dechake...


Poslednji izmenio dana Uto Okt 23, 2007 7:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 1:33 am

Ziwot je lep ali i tuzan.. Crying or Very sad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 3:41 pm

A koje si ti god?
Nazad na vrh Ići dole
DEXXXA
Amater
Amater
DEXXXA


Broj poruka : 119
Datum upisa : 05.10.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 6:29 pm

Ana, mislish na S.???
Nazad na vrh Ići dole
djina
Amater
Amater
djina


Broj poruka : 65
Datum upisa : 21.10.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 11:19 pm

Ja?Godishte?'93!
Nazad na vrh Ići dole
Cherry : )
Amater
Amater



Broj poruka : 26
Godina : 30
Datum upisa : 24.10.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 25, 2007 4:25 pm

Pa tenutno nemam prevelik izliv ljubavi, ali nekad se sva istopim i posle kad premotam film, stvarno izgledam ko kreten. Ali, to je jace od mene. Sad i nije toliko zanimljiv jer dosta znam o njemu. Ali je i dalje najlepsi decko na svetu. drunken

Koliko su ti momci stariji od vas, odnosno koje su godiste?
Nazad na vrh Ići dole
djina
Amater
Amater
djina


Broj poruka : 65
Datum upisa : 21.10.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 25, 2007 8:32 pm

'91 & '92...
Nazad na vrh Ići dole
tin@
Amater
Amater
tin@


Broj poruka : 340
Godina : 28
Location : Downtown
Datum upisa : 18.08.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 26, 2007 3:45 pm

93, 92 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DEXXXA
Amater
Amater
DEXXXA


Broj poruka : 119
Datum upisa : 05.10.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 26, 2007 8:20 pm

Moj dechko je '89, ali sam ja zaljubljena u jednog drugog, on je takodje '89....
Nazad na vrh Ići dole
Cherry : )
Amater
Amater



Broj poruka : 26
Godina : 30
Datum upisa : 24.10.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 10:16 pm

Malo sam se o'ladila od tog decka. Inace, 89 godiste.
Dexa koje si godiste?
Nazad na vrh Ići dole
Darky
Amater
Amater
Darky


Broj poruka : 299
Location : Darky's world!
Datum upisa : 30.09.2007

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 02, 2008 6:29 pm

Ona je 91...

Ja sam se zaljubila u jednog dechaka koji je 94.. Samo godinu dana stariji! Jeeej! Ali se ne znamo i nemam bash puu no prilika da ga vidjam! :'(
I bash je u mom fazonu.. ma divan je! Smile flower
Nazad na vrh Ići dole
M@len@

M@len@


Broj poruka : 16
Godina : 30
Location : My dimension
Datum upisa : 07.01.2008

Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitimePon Jan 07, 2008 5:00 pm

Ja sam ze zaljubila u jednog dechka sa docheka Nowe 2008., a ne znam ni kako se zowe!!! Sad Sad Sad Mislim da je on '89. Shmrc... A tako je diwan... mnogo je dobar...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!   Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo! - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vasha trenutna osecanja prema nekome do koga vam je stalo!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
teen forum :: Teens :: Love-
Skoči na: